






Socket -lasflenzen (SW -flenzen) hebben een schouder waarin een pijp wordt ingebracht; Het is een gids om de diepte in te stellen waarop de pijp aan de flens is gelast.
Het wordt gefabriceerd door het uiteinde van het buis in de flens te steken totdat het tegen de schouder uitsteekt. Vervolgens wordt de pijp beveiligd door één filetlas aan de buitenkant van de flensknooppunt.
Socket lasflens ontworpen voor hogedruk kleine diameters leidingsysteem (≤ 4 inch, ≤ 10 cm), het is een gebruikelijke keuze voor beperkte ruimtecomponenten. Maar niet geschikt voor zeer erosieve of corrosieve systemen.
Socket lasflens voordelen: corrosieweerstand, cryogene sterkte, slijtage en erosiebestendigheid, oppervlakteafwerking, magnetische eigenschappen, ductiliteit, weerstand van hoge temperatuur, stabiliteit van in-service eigenschappen, geschiktheid voor geplande productietechnieken
Toepassingsveld: olie en gas, chemische industrie, sanitair, verwarming, watervoorzieningssystemen, energiecentrale, papier- en pulpindustrie, voedselverwerkende industrie, structurele pijp, fabricage -industrie en algemene toepassingen enz.
Invoering
| Standaard | EN-1092, BS10, DIN, GOST, UNI, ASME B16.5, JIS, ISO, ASME B16.38, ASME B16.47 (Serie A, Series B), PN, Awwa, MSS SP44, ETC |
| Materiaal | SS304, SS316, SS304L, SS316L, SS321, SS310 |
| Oppervlak | Gele transparant, zinkvergesloten, olieblauwe verf, koude en hete dip gegalvaniseerd, anti-rust-verf |
| Type | Gesmeed, met warmte behandeld bewerkte, etc. |
| maat | 1/2 ″ -24 ″, accepteer aanpassing |
| Levertijd | Binnen 5-30 dagen na ontvangst van de prepaid |
| Verpakking | Houten behuizing of andere vereisten |
| Sollicitatie | Waterpijpleidingindustrie, aardgasindustrie, fabricage -industrie, olie- en gasindustrie, chemische industrie, kerncentrale |
| Nominale maat (in.) | O (mm) | T (mm) | RF (mm) | R (mm) | X (mm) | Y (mm) | B (mm) | D (mm) | Aantal gaten | Diameter van gaten (mm) | Ca. Gewicht kilogram |
| ½ | 88.9 | 11.2 | 1.6 | 35.1 | 30.2 | 15.7 | 22.4 | 9.7 | 4 | 15.7 | 0.5 |
| ¾ | 98.6 | 12.7 | 1.6 | 42.9 | 38.1 | 15.7 | 27.7 | 11.2 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1 | 108 | 14.2 | 1.6 | 50.8 | 49.3 | 17.5 | 34.5 | 12.7 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1¼ | 117.3 | 15.7 | 1.6 | 63.5 | 58.7 | 20.6 | 43.2 | 14.2 | 4 | 15.7 | 1 |
| 1½ | 127 | 17.3 | 1.6 | 73.2 | 65 | 22.4 | 49.5 | 15.7 | 4 | 15.7 | 1 |
| 2 | 152.4 | 19.1 | 1.6 | 91.9 | 77.7 | 25.4 | 62 | 17.5 | 4 | 19.1 | 2 |
| 2½ | 177.8 | 22.4 | 1.6 | 104.6 | 90.4 | 28.4 | 74.7 | 19.1 | 4 | 19.1 | 3 |
| 3 | 190.5 | 23.9 | 1.6 | 127 | 108 | 30.2 | 90.7 | 20.6 | 4 | 19.1 | 4 |
| 3½ | 215.9 | 23.9 | 1.6 | 139.7 | 122.2 | 31.8 | 103.4 | 22.4 | 8 | 19.1 | 5 |
| 4 | 228.6 | 23.9 | 1.6 | 157.2 | 134.9 | 33.3 | 116.1 | 23.9 | 8 | 19.1 | 6 |
| 5 | 254 | 23.9 | 1.6 | 185.7 | 163.6 | 36.6 | 143.8 | 23.9 | 8 | 22.4 | 7 |
| 6 | 279.4 | 25.4 | 1.6 | 215.9 | 192 | 39.6 | 170.7 | 26.9 | 8 | 22.4 | 9 |
| 8 | 342.9 | 28.4 | 1.6 | 269.7 | 246.1 | 44.5 | 221.5 | 31.8 | 8 | 22.4 | 14 |
| 10 | 406.4 | 30.2 | 1.6 | 323.9 | 304.8 | 49.3 | 276.4 | 33.3 | 12 | 25.4 | 20 |
| 12 | 482.6 | 31.8 | 1.6 | 381 | 365.3 | 55.6 | 327.2 | 39.6 | 12 | 25.4 | 29 |
| 14 | 533.4 | 35.1 | 1.6 | 412.8 | 400.01 | 57.2 | 359.2 | 41.4 | 12 | 28.4 | 41 |
| 16 | 596.9 | 36.6 | 1.6 | 469.9 | 457.2 | 63.5 | 410.5 | 44.5 | 16 | 28.4 | 44 |
| 18 | 635 | 39.6 | 1.6 | 533.4 | 505 | 68.3 | 461.8 | 49.3 | 16 | 31.8 | 59 |
| 20 | 698.5 | 42.9 | 1.6 | 584.2 | 558.8 | 73.2 | 513.1 | 54.1 | 20 | 31.8 | 75 |
| 22 | 749.3 | 46.0 | 1.6 | 641.4 | 616.0 | 79.5 | 564.4 | 60.5 | 20 | 35.1 | 90 |
| 24 | 812.8 | 47.8 | 1.6 | 692.2 | 663.4 | 82.6 | 616 | 63.5 | 20 | 35.1 | 100 |
Opgericht in 2007 en verhuisd naar Longyou Economic Development Zone, de provincie Zhejiang, in 2022. Het omvat een oppervlakte van 130.000 vierkante meter, meer dan 30 productielijnen, 300 werknemers, 20 R & D -mensen, 30 inspectiemansen en een jaarlijkse output van 50.000 ton.
It has passed ISO9001:2008 quality management system, PED 97/23/EC EU Pressure Equipment Directive certification, China Special Equipment Manufacturing License (Pressure Tube) TS certification, ASME certification, provincial enterprise standardization management system, ISO14000:2004 environment management system, cleaner production (green enterprise), and a series of certifications, as well as China Classification Society (CCS), American Bureau of Shipping (ABS), British Register of Verzending (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) en Korean Register of Shipping (KR) fabriekscertificering.
De belangrijkste producten omvatten roestvrijstalen buizen, pijpfittingen, flenzen, kleppen, enz., Die op grote schaal worden gebruikt in petroleum, chemische industrie, nucleaire industrie, smelten, scheepsbouw, farmaceutische producten, voedsel, waterbehoud, elektrische stroom, nieuwe energie, mechanische apparatuur en andere velden. Het bedrijf houdt zich aan het bedrijfstech van "kwaliteit voor overleven, reputatie voor ontwikkeling" en dient van harte elke klant om een win-win situatie te creëren.





Elke paar weken belandt er een tekening op ons bureau met "1.4404" geschreven in de materiaalkolom, en de e-mail die volgt stelt meestal dezelfde vraag: draagt deze 316L eenvoudigweg een andere ...
Bekijk meerVraag tien mensen wat koudgewalst roestvrij staal betekent en de meesten zullen een vlak product beschrijven: een plaat of een spoel, aan beide zijden glad, meestal op weg naar een lasersnijder ...
Bekijk meerRoestvrij staal 1.4404 is een van die kwaliteiten die stilletjes veel werk verzetten. In EN-normen is 1.4404 de koolstofarme, molybdeenhoudende austenitische kwaliteit die de meeste kopers kenne...
Bekijk meerWe zullen uw e -mailadres en u nooit delen
kunnen op elk gewenst moment afmelden, beloven we.