





Roestvrijstalen besmettingsbussen bieden een middel om een kleinere grootte van leiding te verbinden met een grotere conduitaanpassingspoort. Dit maakt de verbinding van leidingen of slangen geschikt voor toepassingen.
Ze hebben mannelijke draden aan de buitenkant en vrouwelijke draden aan de binnenkant. Roestvrijstalen stalen bussen zijn van hoge kwaliteit en corrosiebestendig voor elke harde milieutoepassing. Het heldere polijsteffect verhoogt niet alleen de corrosieweerstand en verhoogt het esthetische uiterlijk. En de zeshoekige kop voor verhoogde hefboomwerking en gebruik met een sleutel. Kan worden geïnstalleerd met behulp van gewone handgereedschap en vereist weinig onderhoud of reparatie.
In de pijpverbinding is het verminderen van de bus een onvervangbare rol. Ze hebben kenmerken van goed uiterlijk en eenvoudige installatie, duurzaam en betaalbaar. En op grote schaal gebruikt in water, olie, gas, chemische industrie, papierproductie, geneeskunde en andere industrieën.
Invoering
| Standaard | ASME/ANSI B16.9, MSS SP-43, DIN 2605, JIS B2313 |
| Materiaal | Roestvrij staal: ASTM A182 F304/ F304/ F316/ F316L/ F317/ 317L/ F321/ F310/ 347/904 Koolstofstaal: ASTM A105/A694 F42/46/52/56/60/65/70/A350 LF3/A350 LF2 |
| Oppervlak | Zink elektroplate |
| Type | koud verontrustende blanco, CNC -afwerkingsproces |
| maat | 1/8 "-1½" |
| Levertijd | Binnen 5-30 dagen na ontvangst van de prepaid |
| Verpakking | Polybag -doos pallet |
| Sollicitatie | Power Station, Gas, rioleringsbehandeling, openbare werken, chemisch, papierproductie, farmaceutisch, enz. |
| Mannelijke NPT naar vrouwelijke NPT -threads | ||||||
| P - NPT Maat | PX- NPT Maat | Dimensie, in (mm) | ||||
|
|
| L | F (hex) | B | Bx | E |
| 1/8 | 1/16 | 1.03 (26.2) | 0.44 (11.1) | 0.38 (9.7) | 0.39 (9.9) | 0,19 (4.8) |
| 1/4 | 1/16 | 0.86 (21.8) | 0,56 (14.3) | 0,56 (14.2) | 0.39 (9.9) | 0,19 (4.8) |
| 1/4 | 1/8 | 1.06 (26.9) | 0,56 (14.3) | 0,56 (14.2) | 0.41 (10.4) | 0.28 (7.1) |
| 3/8 | 1/16 | 0.86 (21.8) | 0,69 (17,5) | 0,56 (14.2) | 0.39 (9.9) | 0,19 (4.8) |
| 3/8 | 1/8 | 0.86 (21.8) | 0,69 (17,5) | 0,56 (14.2) | 0.41 (10.4) | 0.34 (8.6) |
| 3/8 | 1/4 | 1.19 (30.2) | 0,75 (19.1) | 0,56 (14.2) | 0,59 (15.0) | 0.38 (9.6) |
| 1/2 | 1/8 | 1.08 (27.4) | 0.87 (22.2) | 0,75 (19.1) | 0.41 (10.4) | 0.34 (8.6) |
| 1/2 | 1/4 | 1.08 (27.4) | 0.87 (22.2) | 0,75 (19.1) | 0,59 (15.0) | 0,45 (11.4) |
| 1/2 | 3/8 | 1.41 (35.8) | 0.87 (22.2) | 0,75 (19.1) | 0,59 (15.0) | 0.47 (11.9) |
| 3/4 | 1/8 | 1.08 (27.4) | 1.06 (27.0) | 0,75 (19.1) | 0.41 (10.4) | 0.28 (7.1) |
| 3/4 | 1/4 | 1.08 (27.4) | 1.06 (27.0) | 0,75 (19.1) | 0,59 (15.0) | 0,45 (11.4) |
| 3/4 | 3/8 | 1.08 (27.4) | 1.06 (27.0) | 0,75 (19.1) | 0,59 (15.0) | 0,59 (15.0) |
| 3/4 | 1/2 | 1.63 (41.4) | 1.06 (27.0) | 0,75 (19.1) | 0.78 (19.8) | 0,62 (15,7) |
| 1 | 1/8 | 1.36 (34.5) | 1.37 (34.9) | 0.94 (23.9) | 0.41 (10.4) | 0.28 (7.1) |
| 1 | 1/4 | 1.37 (34.9) | 1.37 (34.9) | 0.94 (23.9) | 0,59 (15.0) | 0,45 (11.4) |
| 1 | 3/8 | 1.37 (34.9) | 1.37 (34.9) | 0.94 (23.9) | 0,59 (15.0) | 0,59 (15.0) |
| 1 | 1/2 | 1.37 (34.9) | 1.37 (34.9) | 0.94 (23.9) | 0.78 (19.8) | 0.73 (18.5) |
| 1 | 3/4 | 1.85 (47.0) | 1.37 (34.9) | 0.94 (23.9) | 0.81 (20.6) | 0.88 (22.4) |
| 1 1/4 | 3/4 | 1.47 (37.3) | 1.75 (44.5) | 0.94 (23.9) | 0.81 (20.6) | 0.88 (22.4) |
| 1 1/4 | 1 | 1.47 (37.3) | 1.75 (44.5) | 0.94 (23.9) | 1.00 (25.4) | 0.88 (22.4) |
| 1 1/2 | 1 | 1.58 (40.1) | 2.00 (50.8) | 1.03 (26.2) | 1.00 (25.4) | 0.88 (22.4) |
| 1 1/2 | 1 1/4 | 2.20 (56.0) | 2.13 (54.0) | 1.03 (26.2) | 1.00 (25.4) | 1.34 (34.0) |
Opgericht in 2007 en verhuisd naar Longyou Economic Development Zone, de provincie Zhejiang, in 2022. Het omvat een oppervlakte van 130.000 vierkante meter, meer dan 30 productielijnen, 300 werknemers, 20 R & D -mensen, 30 inspectiemansen en een jaarlijkse output van 50.000 ton.
It has passed ISO9001:2008 quality management system, PED 97/23/EC EU Pressure Equipment Directive certification, China Special Equipment Manufacturing License (Pressure Tube) TS certification, ASME certification, provincial enterprise standardization management system, ISO14000:2004 environment management system, cleaner production (green enterprise), and a series of certifications, as well as China Classification Society (CCS), American Bureau of Shipping (ABS), British Register of Verzending (LR), Deutsche Veritas (GL), Bureau Veritas Society (BV), Det Norske Veritas (DNV) en Korean Register of Shipping (KR) fabriekscertificering.
De belangrijkste producten omvatten roestvrijstalen buizen, pijpfittingen, flenzen, kleppen, enz., Die op grote schaal worden gebruikt in petroleum, chemische industrie, nucleaire industrie, smelten, scheepsbouw, farmaceutische producten, voedsel, waterbehoud, elektrische stroom, nieuwe energie, mechanische apparatuur en andere velden. Het bedrijf houdt zich aan het bedrijfstech van "kwaliteit voor overleven, reputatie voor ontwikkeling" en dient van harte elke klant om een win-win situatie te creëren.





Elke paar weken belandt er een tekening op ons bureau met "1.4404" geschreven in de materiaalkolom, en de e-mail die volgt stelt meestal dezelfde vraag: draagt deze 316L eenvoudigweg een andere ...
Bekijk meerVraag tien mensen wat koudgewalst roestvrij staal betekent en de meesten zullen een vlak product beschrijven: een plaat of een spoel, aan beide zijden glad, meestal op weg naar een lasersnijder ...
Bekijk meerRoestvrij staal 1.4404 is een van die kwaliteiten die stilletjes veel werk verzetten. In EN-normen is 1.4404 de koolstofarme, molybdeenhoudende austenitische kwaliteit die de meeste kopers kenne...
Bekijk meerWe zullen uw e -mailadres en u nooit delen
kunnen op elk gewenst moment afmelden, beloven we.